Kurz Základní postupy v ABA – jaro 2021

Spustili jsme přihlašování na jarní kurz Základní postupy v aplikované behaviorální analýze vedený Mgr. Zuzanou Maštenovou, BCBA, který je určen pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách, ale také širší laické veřejnosti. Více info naleznete v sekci Vzdělání nebo stiskem tlačítka Zjistit více

Zjistit více

Kniha Rozvoj verbálního chování – 2. dotisk konečně v prodeji

Pro veliký zájem o český překlad knihy Rozvoj verbálního chování od Mary Lynch Barbera, jsme pro vás přichystali další dotisk. Kniha je opět k dostání v obchodních centrech Masarykovy univerzity (FSS, PdF a v kampusu) i v běžné distribuci.

Koupit

Semináře ABA pro rodiče a osoby pečující o děti s PAS – podzim 2020

Nabídka kurzů cílí na rodiče, rodinné příslušníky a další osoby pečující o děti či dospělé s poruchami autistického spektra, kteří již mají základní znalost aplikované behaviorální analýzy. Kurzy vám ukáží nové možnosti, prohloubí dovednosti a pomůžou vám lépe porozumět chování osob s PAS. Akce je možná díky finanční podpoře MZ ČR a ve spolupráci se spolkem Rodiče pro děti s autismem, z. s.

PŘIHLÁSIT SE