Novinky

Akreditované kvalifikační kurzy – podzim 2024

Spustili jsme přihlašování na akreditované kvalifikační kurzy Behaviorální analytik a Behaviorální technik. Více informací naleznete v sekci Vzdělání nebo stiskem tlačítka Zjistit více.

Zjistit více

Bez popisku

 

Kurz Základy aplikované behaviorální analýzy – podzim 2024

Spustili jsme přihlašování na podzimní kurz Základy aplikované behaviorální analýzy vedený Mgr. Kateřinou Chrapkovou, BCBA, který je primárně určen pro pedagogické pracovníky, ale i pro rodiče a osoby pečující o děti a žáky s PAS a dalšími neurovývojovými poruchami. Více informací naleznete v sekci Vzdělání nebo stiskem tlačítka Zjistit více.

Zjistit více

Bez popisku

 

Kniha Rozvoj verbálního chování – 2. dotisk konečně v prodeji

Pro veliký zájem o český překlad knihy Rozvoj verbálního chování od Mary Lynch Barbera, jsme pro vás přichystali další dotisk. Kniha je opět k dostání v obchodních centrech Masarykovy univerzity (FSS, PdF a v kampusu) i v běžné distribuci.

Koupit

Bez popisku

 

Newsletter

Erasmus+ projekt Positive Parenting

Dnes bychom vám chtěli představit náš projekt P+ Pozitivní rodičovství. Cílem tohoto mezinárodního projektu Erasmus+ je vytvoření podpůrných materiálů a školení pro rodiče dětí s neurovývojovým postižením. V průběhu května jsme na Pedagogické fakultě MU měli možnost přivítat hosty z několika evropských zemí. V průběhu týdne jsme také vyškolili první skupinu odborníků, kteří budou následně školit rodiče v základních postupech behaviorální analýzy. Více v Newsletteru.


 

Semináře ABA pro rodiče a osoby pečující o děti s PAS – podzim 2020

Nabídka kurzů cílí na rodiče, rodinné příslušníky a další osoby pečující o děti či dospělé s poruchami autistického spektra, kteří již mají základní znalost aplikované behaviorální analýzy. Kurzy vám ukáží nové možnosti, prohloubí dovednosti a pomůžou vám lépe porozumět chování osob s PAS. Akce je možná díky finanční podpoře MZ ČR a ve spolupráci se spolkem Rodiče pro děti s autismem, z. s.

PŘIHLÁSIT SE

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info